Jesteś tutaj: Strona główna »  O sklepie

O sklepie

Sklep istnieje nieprzerwanie od 2009 roku. W ofecie znajdują się certyfikowane kosmetyki naturalne, ekologiczne, mineralne wielu selektywnych marek, spełniających nasze wysokie wymagania, co do jakości i składu, których ofertę możemy Wam polecić, bo są nam znane, lubiane oraz używane od wielu lat przez nas i naszych bliskich.

W sklepie internetowym dostępne są również ekologiczne środki czystości i artykuły higieniczne z ekologicznej bawełny oraz certyfikowane kosmetyki kolorowe.

Dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach.

Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to też filozofia życia, w której zawarta jest dieta wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich.


Każde złożone na: zdrowekosmetyki.com.pl zamówienie można bezpłatnie odebrać w punkcie w Bolesławcu przy ul. Jagiellonów 13 w godzinach pracy biura (po skompletowaniu oraz potwierdzeniu dostępności).

Godziny pracy BIURA oraz punktu ODBIORU zamówień internetowych.
PIĄTEK w godz. 10.00 - 18:00 oraz w wybrane SOBOTY w godz. 10:00 - 15:00.

Od poniedziałku do czwartku: odbiór jedynie po mailowym uzgodnieniu (a w granicach miasta Bolesławiec oraz po dokonanej przedpłacie na konto sklepu, wyjątkowo możliwy dowóz zamówienia do domu lub pracy Klienta).

Proszę zwrócić uwagę na to, że: od poniedziałku do czwartku realizujemy jedynie zamówienia internetowe Klientów z kraju, nie ma możliwości dokonania zamówienia w punkcie. To nie jest tradycyjny sklep stacjonarny czynny we wszystkie dni robocze.


Istnieje możliwość REZERWACJI produktów (aby mieć pewność ich dostępności). By tego dokonać należy napisać do nas e-mail przez formularz kontaktowy lub poprzez e-mail i odbioru produktów z rezerwacji w PIĄTKI lub/i w wybrane SOBOTY. Standardowo REZERWACJA trwa 3 dni, chyba, że uzgodniono inny termin.


Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką lub dokonać przedpłaty na konto bankowe przed odbiorem zamówienia (płatność musi zostać zaksiegowana na koncie sklepu przed odbiorem produktów).

Istnieje możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego w PIĄTKI (w godz. 10.00-18.00) lub/i w wybrane SOBOTY (w godz. 10.00-15.00) - jednak z uwagi na możliwość wystąpienia braków w asortymencie w tym dniu, zalecamy dokonywanie zamówień przez sklep internetowy (i wybór opcji: bezpłatny odbiór w punkcie), gdzie zamówienia internetowe można składać 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu. Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) składający zamówienie internetowe w sklepie internetowym mają możliwość skorzystania z promocji cenowych, ofert wyprzedażowych, haseł rabatowych, rabatów lojalnościowych. Tak więc warto składać zamówienia przez internet.

Klientów z Bolesławca (okolic) chcących dokonać zamówień i ich odbioru w punkcie przy ul. Jagiellonów 13, prosimy o złożenie zamówień przez sklep internetowy (i wybór opcji: bezpłatny odbiór w punkcie) oraz odbiór w godzinach pracy biura, po skompletowaniu i potwierdzeniu dostępności. Więcej informacji w zakładkach: O nas / Kontakt z nami. Prosimy o zwrócenie uwagi, aby każde zamówienie zostało opłacone (lub odebrane w punkcie) do 3 dni roboczych od jego złożenia. Obecnie każde zamówienie pozostaje w rezerwacji do trzech dni roboczych. W przypadku braku płatności i kontaku z obsługą sklepu w tym terminie, każde zamówienie nieopłacone zostaje anulowane i w przypadku dalszego zainteresowania, konieczne jest ponowne jego złożenie. Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji produktów, celem ich odbioru w punkcie w Bolesławcu. Płatność na miejscu: gotówka lub przedpłata na konto bankowe.


W grudniu 2019 ulegają zmianie / wydłużeniu godziny pracy:

Wszystkie zamówienia złożone na: zdrowekosmetyki.com.pl (z bezpłatnym odbiorem w punkcie stacjonanrym) można odebrać:

od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 – 17.30,
w piątek w godz. 9.00 – 18.00.

Ponadto punkt stacjonarny będzie czynny w grudniu w soboty: 
7 (10.00 – 15.00)
14 (12.00 – 20.00) „Zimowe spotkanie urodowe z kosmetyką naturalną”
21 (10.00 – 15.00)

Dowozy zamówień internetowych do domu lub pracy Klienta - na terenie Bolesławca - realizowane będą według ustaleń - jedynie po dokonaniu przedpłaty na konto bankowe sklepu.

Do każdego zamówienia - od 10 lat personalizowane próbki gratis!
Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska