Jesteś tutaj: Strona główna »  O sklepie

O sklepie

Sklep istnieje nieprzerwanie od 2009 roku, specjalizując się w sprzedaży kosmetyków naturalnych oraz ekologicznych. W ofercie kosmetyki naturalne: bez syntetycznych składników, chemicznych barwników, aromatów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i innych potencjalnie szkodliwych substancji.

U nas znajdziecie mnóstwo wspaniałych, sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków tworzonych wyłącznie na bazie naturalnych surowców, głównie roślinnych i mineralnych. Ofertę uzupełniają ekologiczne środki czystości, artykuły higieniczne z bio-bawełny, certyfikowane kosmetyki kolorowe, mineralne, orzechy piorące, szczoteczki, słomki bambusowe, chusteczki, nie tylko ze 100% bio bawełny, ale z bambusa oraz wiele produktów zero waste i lass waste - również największy wybór roślinnych farb do włosów i henny na Dolnym Śląsku.

Dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach. Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to też filozofia życia, w której zawarta jest dieta wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich. Wierzymy, że organizm ludzki - jako wytwór Natury - nadal tkwi w niej głęboko swoimi korzeniami, dlatego produkty naturalne są dla niego najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie, również w zakresie pielęgnacji ciała i urody.

Z roku na rok poszerza się nasz asortyment, jak również grono naszych zadowolonych klientów. 
W tym roku modernizujemy naszą stronę, jej nowy adres to www.ekologiakosmetyki.pl przez co korzystanie z zakupów stanie się wygodniejsze i przyjemniejsze. Wprowadzamy również system rabatowy, dzięki czemu nasza oferta stanie się mamy nadzieję, jeszcze bardziej atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy już teraz!


Drodzy Klienci,
Ważna informacja zwłaszcza dla Klientów
z Bolesławca i najbliższych okolic.

Aby zakupić produkty z oferty prosimy o złożenie zamówienia przez nasz sklep internetowy z wyborem opcji: bezpłatny odbiór w punkcieOdbiór zamówień internetowych możliwy jest od poniedziałku do piątku lecz po potwierdzeniu (skompletowaniu) zamówienia.

Prosimy o dokonywanie zamówień (również tych z bezpłatnym odbiorem w punkcie w Bolesławcu) przez stronę naszego sklepu internetowego i opłacenie zamówień przez płatność on-line do 2 dni od ich złożenia. W przypadku braku płatności (i kontaktu) z obsługą sklepu w tym czasie, zamówienie zostanie anulowane i w przypadku dalszego zainteresowania konieczne będzie ponowne jego złożenie. Natomiast w przypadku braku produktu lub niemożliwości skompletowania całości zamówienia, rozliczenie płatności nastąpi na konto z którego płatność została dokonana. Nasz sklep internetowy czynny jest 24 godz. na dobę 7 dni w tygodniu.


Godziny pracy obsługi biura / siedziby firmy / punktu odbioru zamówień internetowych - punktu stacjonarnego / magazynu:

w dni robocze (nie pracujemy w soboty)
poniedziałek - czwartek: 8.00 - 16.00,
piątek: 10.00 - 18.00

Od poniedziałku do czwartku nie ma możliwości zakupu w punkcie, gdyż realizujemy zamówienia internetowe z kraju. To nie jest tradycyjny sklep stacjonarny czynny w dni robocze, lecz internetowy - dający możliwość zakupu bez kosztów dostawy Klientom z Bolesławca i okolic oraz bezpłatnego odbioru w punkcie, gdzie zamówień dokonować można wygodnie 7 dni w tygodniu, 24 godz. na dobę. Każde potwierdzone/skompletowane zamówienie interentowe można odebrać w godz. pracy obsługi - od pon. do czw. w godz. 8.00 - 16.00, piątek 10.00 - 18.00.

Właśnie po to powstał dla Was 2009 roku, jako pierwszy w Bolesławcu nasz sklep interntetowy, abyście mieli wybór, gdzie obsługa sklepu dokłada starań, aby każdy produkt oprócz zdjęcia, opisu, zawierał również zawsze pełny skład INCI. Dla Waszej wygody zamieściliśmy na stronie wyjątkowo przydatny wykaz: Toksyczność składników kosmetyków konwencjonalnych, dzięki któremu samodzielnie możecie sprawdzić składy popularnych oferowanych na polskim rynku kosmetyków konwencjonalnych i ich działanie...

Dopuszcza się możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego - jedynie w piątki (w godz. 10.00 - 18.00), ale z uwagi na możliwość wystąpienia braków w ofercie, zalecamy dokonywanie zamówień przez nasz sklep internetowy, w którym staramy się aby były zawsze aktualne stany dostępności.

Istnieje możliwość dokonania REZERWACJI produktów, aby mieć pewność ich dostępności oraz bezpłatnego ich odbioru w punkcie w PIĄTEK (gdy obsługa pracuje dłużej w godz. 10.00 - 18.00).

REZERWACJA produktów obowiązuje zawsze do 2 dni (odbiór produktów z rezerwacji możliwy po potwierdzeniu dostępności):
- telefoniczna: w godz 9.00 - 15.00 (tel. 794 29 21 29) od środy do piątku lub
- e-mail: sklep@zdrowekosmetyki.com.pl

W przypadku:
REZERWACJI przy płatności gotówką / kartą - produkty należy odebrać i opłacić w punkcie w ciągu 2 dni od złożonego zamówienia lub
- jeśli odbiór nastąpi w późniejszym czasie, wówczas należy opłacić zamówienie przez płatność internetową. W tym wypadku możliwy odbiór w późniejszym, uzgodnionym z obsługą terminie.

ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA w sklepie internetowym:
- również zamówione produkty należy opłacić w ciągu
2 dni (gotówką/kartą w punkcie przy odbiorze).

Natomiast, jeśli odbiór zamówienia nie będzie możliwy w ciągu 2 dni (rezerwacja produktów trwa zawsze do 2 dni) również należy opłacić ich zakup przez płatność internetową, wówczas możliwy odbiór w późniejszym dogodnym, uzgodnionym z obsługą terminie.

Płatności za zamówienia:
przedpłata na konto bankowe sklepu przed odbiorem zamówienia - płatność musi zostać zaksiegowana przed odbiorem produktów:

Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska, ul. Jagiellonów 13, 59-700 Bolesławiec 

Santander Bank Polska S.A. 74 1090 2590 0000 0001 4652 2500 (można wysłać bankowe potwierdzenie płatności)

mBank: 75 1140 2004 0000 3702 3864 0495 (niebawem zamknięty)

- gotówka,
- terminal kart płatniczych.

 

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać bezpłatnie poradę w zakresie doboru produktów, zapraszamy do kontaktu - najlepiej poprzez e-mail: sklep@zdrowekosmetyki.com.pl - z chęcią pomożemy.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy

Do każdego zamówienia dodajemy personalizowane próbki!
obsługa zdrowekosmetyki.com.pl / ekologiakosmetyki.pl

https://www.elavon.pl

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]