Jesteś tutaj: Strona główna »  O sklepie

O sklepie

Sklep istnieje nieprzerwanie od 2009 roku. W naszej ofecie znajdziecie certyfikowane kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne, ekologiczne środki czystości, aktykuły higieniczne z ekologicznej bawełny, certyfikowane kosmetyki kolorowe i mineralne...

Już w 2012 roku pojawiły się u nas w ofercie orzechy piorące i szczoteczki bambusowe. Znajdziecie również u nas słomki bambusowe oraz chusteczki, nie tylko ze 100% bio bawełny, ale również z bambusa, również wiele produktów zero waste i lass waste... największy wybór artykułów higienicznych z bio-bawełny oraz roślinnych farb do włosów i henny na Dolnym Śląsku.

Dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach.

Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to też filozofia życia, w której zawarta jest dieta wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich.


Drodzy Klienci z Bolesławca i najbliższych okolic,

Zamówień internetowych z bezpłatnym odbiorem w biurze handlowym / punkcie odbioru zamówień - można dokonywać wygodnie przez nasz sklep internetowy, czynny 7 dni w tygodniu, odbierać przez 5 w tygodniu - lecz po potwierdzeniu dostępności (skompletowaniu) ich przez obsługę sklepu.

Godziny pracy obsługi Biura handlowego / Punktu odbioru zamówień internetowych:

  • poniedziałek - czwartek: w godz. 10.00 – 15.00,
  • piątek: w godz. 10.00 – 18.00

 

Drodzy Klienci z Bolesławca i najbliższych okolic,

Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że od poniedziałku do czwartku (niekiedy również do piątku) realizujemy zamówienia internetowe Klientów z całego kraju, z uwagi na to, iż prowadzimy sprzedaż wysyłkową, dlatego też od poniedziałku do czwartku nie ma możliwości zakupu produktów w punkcie, bo nie jest "zwykły sklep stacjonarny" czynny we wszystkie dni robocze - a internetowy (który oferuje również Wam - Klientom z Bolesławca możliwość zakupu z bezpłatnym odbiorem w punkcie), gdzie zamówień dokonować można wygodnie dla Was i dla nas (o co Was bardzo prosimy) 7 dni w tygodniu, a odbioru dokonywać po potwierdzeniu dostępności przez obsługę sklepu przez 5 dni w tygodniu.

Właśnie po to powstał dla Was 2009 roku, jako pierwszy w Bolesławcu nasz sklep interntetowy,
żebyście mieli wybór - gdzie obsługa sklepu dokłada starań aby każdy produkt oprócz zdjęcia, opisu, zawierał również zawsze pełny skład INCI.

Dla Waszej wygody zamieściliśmy na stronie wyjątkowo przydatny wykaz:
Toksyczność składników kosmetyków konwencjonalnych
dzięki któremu samodzielnie możecie sprawdzić składy popularnych oferowanych na polskim rynku kosmetyków konwencjonalnych i ich działanie...


Dopuszcza się możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego  jedynie w piątki (od stycznia 2020 nie pracujemy w soboty). Jednak z uwagi na możliwość wystąpienia braków w asortymencie, zalecamy dokonywanie zamówień przez nasz sklep internetowy (i wybór opcji: bezpłatny odbiór w punkcie) gdzie mają Państwo dostęp do bogatej ofery z ponad 2100 produktów.

Dlatego też Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) składający zamówienie internetowe w sklepie internetowym - tak jak wszyscy inni - mają możliwość skorzystania z promocji cenowych, ofert wyprzedażowych, haseł rabatowych, rabatów lojalnościowych. Tak więc warto składać zamówienia przez internet.


Istnieje możliwość dokonania rezerwacji produktów (aby mieć pewność ich dostępności) i odbioru w punkcie w piątek. Aby tego dokonać należy skontaktować się:

- przez formularz kontaktowy na stronie sklepu internetowego lub
- poprzez e-mail lub
- telefonicznie (w godz. 10.00 - 15.00)

Produkty w rezerwacji pozostają do 2 dni (chyba, że wyjątkowo uzgodniony został inny termin ich odbioru).

Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo dokonać przedpłaty na konto bankowe przed odbiorem zamówienia (płatność musi zostać zaksiegowana na koncie sklepu przed odbiorem produktów) nie ma możliwości zapłaty za produkty po ich odbiorze lub zapłacić gotówką.

Prosimy o zwrócenie uwagi, aby każde złożone zamówienie zostało opłacone (lub jeśli gotówką to odebrane w punkcie) do 2 dni roboczych od jego złożenia.

Każde zamówienie internetowe (dla Klinetów z Bolesławca i całego kraju) złożone w sklepie pozostaje w rezerwacji do 2 dni roboczych. W przypadku braku płatności i kontaku z obsługą sklepu w tym terminie, każde zamówienie nieopłacone zostaje anulowane. W przypadku dalszego zainteresowania, niezbędne jest ponowne jego złożenie.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska