Jesteś tutaj: Strona główna »  O sklepie

O sklepie

Sklep istnieje nieprzerwanie od 2009 roku.

W ofecie sklepu internetowego znajdują się certyfikowane kosmetyki naturalne, ekologiczne, mineralne wielu selektywnych marek, spełniających nasze wysokie wymagania, co do jakości i składu, których ofertę możemy Wam polecić, bo są nam znane, lubiane oraz używane od wielu lat przez nas i naszych bliskich.

W sklepie internetowym dostępne są również ekologiczne środki czystości i artykuły higieniczne z ekologicznej bawełny oraz certyfikowane kosmetyki kolorowe.

Dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach.

Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to też filozofia życia, w której zawarta jest dieta wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich.


Każde złożone na: zdrowekosmetyki.com.pl zamówienie można osobiście i bezpłatnie odebrać w punkcie w Bolesławcu przy ul. Jagiellonów 13 w godzinach pracy biura (po skompletowaniu oraz potwierdzeniu dostępności).

Godziny pracy BIURA oraz punktu ODBIORU zamówień internetowych.
UWAGA!
Od połowy kwietnia 2019 zmiana godzin pracy BIURA oraz punktu ODBIORU zamówień internetowych. Od 15 kwietnia zapraszamy jedynie w dwa dniu w tygodniu: w PIĄTEK w godz. 14:15 - 18:00 oraz w wybrane SOBOTY w godz. 10:00 - 15:00.

Od poniedziałku do czwartku: odbiór jedynie po mailowym uzgodnieniu (a w granicach miasta Bolesławiec oraz po dokonanej przedpłacie na konto sklepu, wyjątkowo możliwy dowóz zamówienia do domu lub pracy Klienta).

Proszę zwrócić uwagę na to, że: od poniedziałku do czwartku realizujemy JEDYNIE zamówienia internetowe Klientów z całego kraju, nie ma możliwości dokonania zamówienia w punkcie. To nie jest tradycyjny sklep stacjonarny czynny we wszystkie dni robocze.


Istnieje możliwość REZERWACJI produktów (aby mieć pewność ich dostępności). By tego dokonać należy napisać do nas e-mail przez formularz kontaktowy na stronie www.zdrowekosmetyki.com.pl lub poprzez pocztę elektroniczną, w tytule podając: REZERWACJA oraz odbioru produktów z rezerwacji w PIĄTKI lub/i w wybrane SOBOTY. Standardowo REZERWACJA trwa 3 dni, chyba, że uzgodniono inny termin.


Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką lub dokonać przedpłaty na konto bankowe przed odbiorem zamówienia (płatność musi zostać zaksiegowana na koncie sklepu przed odbiorem produktów).

Istnieje możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego w PIĄTKI (w godz. 14:15 18:00) lub/i w wybrane SOBOTY (w godz. 10.00 - 15.00). Jednak z uwagi na możliwość wystąpienia braków w asortymencie w tym dniu, zalecamy dokonywanie zamówień przez sklep internetowy (i wybór opcji: odbiór w punkcie), gdzie zamówienia internetowe można składać 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu. Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) składający zamówienie internetowe w sklepie internetowym mają możliwość skorzystania z promocji cenowych, ofert wyprzedażowych, haseł rabatowych, rabatów lojalnościowych. Tak więc warto składać zamówienia przez internet.

 

Punkt w Bolesławu będzie czynny w soboty w miesiącach:
Czerwiec: 15, 22;
Lipiec: 13;
Sierpień: 24, 31.

 

Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska