Jesteś tutaj: Strona główna »  O sklepie

O sklepie

Sklep istnieje od 2009 roku.

W ofecie sklepu internetowego znajdują się certyfikowane kosmetyki naturalne, ekologiczne, mineralne wielu selektywnych marek, spełniających nasze wysokie wymagania, co do jakości i składu, których ofertę możemy Wam polecić, bo są nam znane, lubiane, sprawdzone i używane od wielu lat przez nas i naszych bliskich.

W sklepie internetowym dostępne są również ekologiczne środki czystości i artykuły higieniczne z ekologicznej bawełny oraz certyfikowane kosmetyki kolorowe.

Dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach.

Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to też filozofia życia, w której zawarta jest dieta wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich.

--

Każde złożone na: www.zdrowekosmetyki.com.pl zamówienie można osobiście i bezpłatnie odebrać w punkcie w Bolesławcu przy ul. Jagiellonów 13 w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku (po skompletowaniu i potwierdzeniu dostępności).

Godziny pracy BIURA i punktu ODBIORU zamówień internetowych:

Poniedziałek: 10:00 - 15:00
Wtorek: 10:00 - 15:00
Środa: 10:00 - 15:00
Czwartek: 10:00 - 15:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Proszę zwrócić uwagę na to, że: od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 - 15:00 realizujemy JEDYNIE zamówienia internetowe Klientów z całego kraju, nie ma możliwości dokonania zamówienia w punkcie. To nie jest tradycyjny sklep stacjonarny czynny we wszystkie dni robocze.
Od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 - 15:00 można jedynie odebrać skompletowane zamówienie internetowe.

Jeśli chcą Państwo zakupić produkty z oferty sklepu i odebrać je bezpłatnie w punkcie po godzinie 15.00, prosimy o dokonanie zamówienia przez sklep internetowy oraz odbiór ich po potwierdzeniu przez sklep dostępności (skompletowaniu zamówienia) w piątek w godz. 10.00 - 18.00, gdy pracujemy dłużej. Istnieje możliwość telefonicznej (lub e-mailowej) rezerwacji produktów i ich odbioru w piątek. Standardowo rezerwacja trwa 1 dzień, chyba, że uzgodniono inny termin.

Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką lub dokonać przedpłaty na konto bankowe przed odbiorem zamówienia (płatność musi zostać zaksiegowana na koncie sklepu przed odbiorem produktów).

Istnieje możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego, jedynie w jeden dzień w tygodniu w PIĄTEK (w godz. 10:00 - 18:00). Jednak z uwagi na możliwość wystąpienia braków w asortymencie w tym dniu, zalecamy dokonywanie zamówień przez sklep internetowy (i wybór opcji: odbiór w punkcie), gdzie zamówienia internetowe można składać 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu. Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) składający zamówienie w sklepie internetowym mają możliwość skorzystania z promocji cenowych, ofert wyprzedażowych, haseł rabatowych, rabatów lojalnościowych. Tak więc warto składać zamówienia przez internet.

Serdecznie zapraszamy!

wizualizacja: BAZA


 

 

#zdrowekosmetyki.pl
#zdrowekosmetyki.com.pl

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska