Jesteś tutaj: Strona główna »  Kontakt

Kontakt z nami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, sugestie lub uwagi na temat funkcjonowania sklepu lub naszej oferty, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub e-mail: sklep@zdrowekosmetyki.com.pl lub zdrowekosmetyki@gmail.com

Jeśli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu, który poszukujecie, również prosimy o kontakt e-mailowy, wówczas, jeśli tylko produkt będzie dostępny u naszych dystrybutorów, zamówimy go dla Was oraz prześlemy informację o możliwości i koszcie jego zakupu.

Dane teleadresowe:

ZDROWE KOSMETYKI Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13
59-700 Bolesławiec

BRE Bank S.A. mBank:

Numer IBAN PL 75 1140 2004 0000 3702 3864 0495
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

tel. 794-29-21-29 (w godz. 10.00 - 15.00)

GG: 15912054, Skype: zdrowekosmetyki

https://www.facebook.com/ZdroweKosmetykiBoleslawiec/

Na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 12046 wydanego przez Prezydenta Miasta Bolesławiec.

NIP: 612-127-18-01
REGON: 021077383

Zamówień internetowych z bezpłatnym odbiorem w biurze handlowym / punkcie odbioru zamówień - można dokonywać wygodnie przez nasz sklep internetowy, czynny 7 dni w tygodniu, a odbierać przez 5 dni w tygodniu - lecz po potwierdzeniu dostępności (skompletowaniu) ich przez obsługę sklepu.

Godziny pracy obsługi Biura handlowego / Punktu odbioru zamówień internetowych:

poniedziałek - czwartek: w godz. 10.00 - 15.00

piątek: w godz. 10.00 - 18.00, nie pracujemy w soboty.


Drodzy Klienci,
Ważna informacja dla Klientów z Bolesławca i najbliższych okolic.

W trosce o Was i z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa od 12 marca jedyną możliwą formą dokonywania zamówień jest złożenie zamówienia przez stronę naszego sklepu internetowego oraz opłacenia zamówienia jedynie przez płatność on-line do 2 dni od złożenia zamówienia.

W przypadku braku płatności (i kontaktu) ze sklepem w tym czasie - zamówienia zostanie anulowane i w przypadku dalszego zainteresowania konieczne będzie ponowne jego złożenie.

Do odwołania wycofujemy możliwość opłacenia gotówką przy odbiorze.

W przypadku braku produktu lub niemożliwości skompletowania całości zamówienia - rozliczenie płatności nastąpi na konto z którego płatność została dokonana.

Od piątku 13 marca  punkt nieczynny, nie ma możliwości zakupu jakichkolwiek produktów z półk magazynowej.

Zamówienia internetowe będą tylko wydawane Klinetom, aby tym samym ograniczyć kontakt osobisty.

Sklep internetowy nadal realizuje wysyłkę zamówień dla Klientów spoza Bolesławca.
Czynny jest 24 godz. na dobę 7 dni w tygodniu.

Do każdego zamówienia - jak zawsze od 2009 roku - personalizowane próbki gratis!

Z poważaniem i pozdrowieniami oraz życzeniami zdrowia
obsługa sklepu internetowego


Do dnia 12 marca obwiązywała informacja

Drodzy Klienci z Bolesławca i najbliższych okolic, 

Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że od poniedziałku do czwartku (niekiedy również do piątku) realizujemy zamówienia internetowe Klientów z całego kraju, z uwagi na to, iż prowadzimy sprzedaż wysyłkową, dlatego też od poniedziałku do czwartku nie ma możliwości zakupu produktów w punkcie, bo nie jest "zwykły sklep stacjonarny" czynny we wszystkie dni robocze - a internetowy (który oferuje również Wam - Klientom z Bolesławca możliwość zakupu z bezpłatnym odbiorem w punkcie), gdzie zamówień dokonować można wygodnie dla Was i dla nas (o co Was bardzo prosimy) 7 dni w tygodniu, a odbioru dokonywać po potwierdzeniu dostępności przez obsługę sklepu przez 5 dni w tygodniu.

Właśnie po to powstał dla Was 2009 roku, jako pierwszy w Bolesławcu nasz sklep interntetowy, żebyście mieli wybór - gdzie obsługa sklepu dokłada starań aby każdy produkt oprócz zdjęcia, opisu, zawierał również zawsze pełny skład INCI.

Dla Waszej wygody już w 2009 zamieściliśmy na stronie wyjątkowo przydatny wykaz:
Toksyczność składników kosmetyków konwencjonalnych
dzięki któremu samodzielnie możecie sprawdzić składy popularnych oferowanych na polskim rynku kosmetyków konwencjonalnych i ich działanie...


UWAGA!!! Od piątku 13 marca 2020 opcja telefonicznej rezerwacji - z uwagi na zwiększoną ilość zamówień internetowych/e-mailowych została wstrzymana do odwołania.

Dopuszcza się możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego  jedynie w piątki jednak z uwagi na możliwość wystąpienia braków w asortymencie, zalecamy dokonywanie zamówień przez nasz sklep internetowy (i wybór opcji: bezpłatny odbiór w punkcie) gdzie mają Państwo dostęp do bogatej ofery z ponad 2100 produktów: kosmetyków naturalnych, organicznych, ekologicznych środków czystości, aktykułów higienicznych z ekologicznej bawełny, certyfikowanych kosmetyków kolorowych. U nas znajdziecie słomki, szczoteczki, chusteczki bambusowe, orzechy piorące, produkty zero waste i lass waste... W naszej ofercie największy wybór artykułów higienicznych z bio-bawełny oraz roślinnych farb do włosów i henny na Dolnym Śląsku.

Dlatego też Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) składający zamówienie internetowe w sklepie internetowym - tak jak wszyscy inni - mają możliwość skorzystania z promocji cenowych, ofert wyprzedażowych, haseł rabatowych, rabatów lojalnościowych. Tak więc warto składać zamówienia przez internet.


Istnieje możliwość dokonania rezerwacji produktów (aby mieć pewność ich dostępności) i odbioru w punkcie w piątek. Aby tego dokonać należy skontaktować się:
- przez formularz kontaktowy na stronie sklepu internetowego lub
- poprzez e-mail lub
- telefonicznie od poniedziałku do piątku (w godz. 10.00 - 15.00
UWAGA!!! Od piątku 13 marca 2020 opcja telefonicznej rezerwacji - z uwagi na zwiększoną ilość zamówień internetowych/e-mailowych została wstrzymana do odwołania.

Produkty w rezerwacji pozostają do 2 dni (chyba, że wyjątkowo uzgodniony został inny termin ich odbioru).

Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo dokonać przedpłaty na konto bankowe przed odbiorem zamówienia (płatność musi zostać zaksiegowana na koncie sklepu przed odbiorem produktów) nie ma możliwości zapłaty za produkty po ich odbiorze lub zapłacić gotówką. (opcja wstrzymana). Prawdopodobnie od kwietnia będzie istniała możliwości płatności kartą.

Prosimy o zwrócenie uwagi, aby każde złożone zamówienie zostało opłacone (lub jeśli gotówką to odebrane w punkcie) do 2 dni roboczych od jego złożenia.

Każde zamówienie internetowe (dla Klinetów z Bolesławca i całego kraju) złożone w sklepie pozostaje w rezerwacji do 2 dni roboczych. W przypadku braku płatnościkontaku z obsługą sklepu w tym terminie, każde zamówienie nieopłacone zostaje anulowane. W przypadku dalszego zainteresowania, niezbędne jest ponowne jego złożenie.

Więcej informacji w zakładkach: O nas :)

Kontakt

* wymagane


*
*

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska