Jesteś tutaj: Strona główna »  Kontakt

Kontakt z nami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, sugestie lub uwagi na temat funkcjonowania sklepu lub naszej oferty, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub e-mail: sklep@zdrowekosmetyki.com.pl lub zdrowekosmetyki@gmail.com

Jeśli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu, który poszukujecie, również prosimy o kontakt e-mailowy, wówczas, jeśli tylko produkt będzie dostępny u naszych dystrybutorów, zamówimy go dla Was oraz prześlemy informację o możliwości i koszcie jego zakupu.

Dane teleadresowe:

ZDROWE KOSMETYKI Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13
59-700 Bolesławiec

BRE Bank S.A. mBank:

Numer IBAN PL 75 1140 2004 0000 3702 3864 0495
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

tel. 794-29-21-29 (w godz. 10.00 - 15.00)

GG: 15912054, Skype: zdrowekosmetyki

https://www.facebook.com/ZdroweKosmetykiBoleslawiec/

Na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 12046 wydanego przez Prezydenta Miasta Bolesławiec.

NIP: 612-127-18-01
REGON: 021077383


Każde złożone na: zdrowekosmetyki.com.pl zamówienie można osobiściebezpłatnie odebrać w punkcie w Bolesławcu przy ul. Jagiellonów 13 w godzinach pracy biura (po skompletowaniu oraz potwierdzeniu dostępności).

Godziny pracy BIURA oraz punktu ODBIORU zamówień internetowych.
PIĄTEK w godz. 10.00 - 18:00 oraz w wybrane SOBOTY w godz. 10:00 - 15:00.

Od poniedziałku do czwartku: odbiór jedynie po mailowym uzgodnieniu (a w granicach miasta Bolesławiec oraz po dokonanej przedpłacie na konto sklepu, wyjątkowo możliwy dowóz zamówienia do domu lub pracy Klienta).

Proszę zwrócić uwagę na to, że: od poniedziałku do czwartku realizujemy jedynie zamówienia internetowe Klientów z kraju, nie ma możliwości dokonania zamówienia w punkcie. To nie jest tradycyjny sklep stacjonarny czynny we wszystkie dni robocze.


Istnieje możliwość REZERWACJI produktów (aby mieć pewność ich dostępności). By tego dokonać należy napisać do nas e-mail przez formularz kontaktowy na stronie www.zdrowekosmetyki.com.pl lub poprzez pocztę elektroniczną, w tytule podając: REZERWACJA oraz odbioru produktów z rezerwacji w PIĄTEK lub/i w SOBOTĘ. Standardowo REZERWACJA trwa 3 dni, chyba, że uzgodniono inny termin.

Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką lub dokonać przedpłaty na konto bankowe przed odbiorem zamówienia (płatność musi zostać zaksiegowana na koncie sklepu przed odbiorem produktów).

Istnieje możliwość dokonania zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego w PIĄTKI (w godz. 10.00-18.00) lub/i w wyznaczone SOBOTY (w godz. 10.00-15.00) - jednak z uwagi na możliwość wystąpienia braków w asortymencie w tym dniu, zalecamy dokonywanie zamówień przez sklep internetowy (i wybór opcji: bezpłatny odbiór w punkcie), gdzie zamówienia internetowe można składać 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu. Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) składający zamówienie internetowe w sklepie internetowym mają możliwość skorzystania z promocji cenowych, ofert wyprzedażowych, haseł rabatowych, rabatów lojalnościowych.
Tak więc warto składać zamówienia przez internet.

 

Informujemy, że w grudniu 2019 ulegają zmianie / wydłużeniu godziny pracy obsługi sklepu:

Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym (te z bezpłatnym odbiorem w punkcie stacjonanrym w Bolesławcu) można odebrać:

od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 - 17.30 oraz
✅ w piątek w godz. 9.00 - 18.00.

 

Ponadto punkt stacjonarny będzie czynny w następujące soboty: 7, 14 i 21.

Natomiast dowozy zamówień internetowych do domu lub pracy Klienta - na terenie Bolesławca - realizowane będą według ustaleń - jedynie po dokonaniu przedpłaty na konto bankowe sklepu.

Do każdego zamówienia, personalizowane próbki gratis!
Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

* wymagane


*
*

Powrót

Promocje   [więcej]

BAMER olejek lawendowy 7ml
BAMER olejek lawendowy 7ml
8.50 zł  7.60 zł

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska