Jesteś tutaj: Strona główna 

Do każdego zamówienia złożonego w dniach 26 - 30 czerwca powyżej 200 zł (bez kosztów dostawy) dodajemy gratis wybrane mydło marki Lass Naturals (100g.) W komentarzu do złożonych zamówień prosimy o wybór mydła, jakie chcecie Państwo otrzymać.
UWAGA!
Od kwietnia 2019r. nastąpiła zmiana godzin pracy BIURA i punktu ODBIORU zamówień internetowych. Od kwietnia 2019r. zapraszamy w dwa dni w tygodniu: w PIĄTEK w godz. 14.15 - 18.00 oraz w niektóre SOBOTY w godz. 10.00 - 15.00. Szczegóły w zakładce:
O nas

Klientów z Bolesławca (okolic) chcących dokonać zamówień i ich odbioru w punkcie przy ul. Jagiellonów 13, prosimy o złożenie zamówień przez sklep internetowy (i wybór opcji: bezpłatny odbiór w punkcie) oraz odbiór w godzinach pracy biura, po skompletowaniu i potwierdzeniu dostępności. Więcej informacji w zakładkach: O nas / Kontakt z nami.

Prosimy o zwrócenie uwagi na to, by każde zamówienie zostało opłacone (lub odebrane w punkcie) do 3 dni roboczych od jego złożenia. Obecnie każde zamówienie pozostaje w rezerwacji do trzech dni. W przypadku braku płatności i kontaku z obsługą sklepu w tym terminie, każde zamówienie nieopłacone zostaje anulowane i w przypadku dalszego zainteresowania, konieczne jest ponowne jego złożenie. Istnieje możliwość telefonicznej lub e-mailowej rezerwacji produktów, celem ich odbioru 
w punkcie w Bolesławcu. Płatność na miejscu: gotówka.