Jesteś tutaj: Strona główna »  Dostawa i oplaty

Dostawa i oplaty

Szanowni Klienci!

W przypadku wyboru sposobu płatności za zamówienie przelewem jako przedpłata prosimy o dokonananie zapłaty za zamówienie w terminie do 2 dni roboczych od dnia jego złożenia. 
W przypadku braku płatności w tym terminie (braku zaksiegowania płatności na koncie sklepu) i braku kontaktu ze sklepem zamówienie zostaje anulowane. Celem przyspieszenia wysyłki, gdy zaistnieje taka potrzeba, akceptujemy skany, bądź bankowe potwierdzenia złożenia przelewu, które prosimy przesyłać na adres email:  sklep@zdrowekosmetyki.com.pl

Przed każdorazową wysyłką zamówienia za pobraniem obsługa sklepu kontaktuje się z Klinetem poprzez e-mail lub telefonicznie, celem jego potwierdzenia. Prosimy o sprawdzanie poczty elektronicznej. W przypadku braku kontaktu z Klientem w ciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane (nie zostanie przekazane do realizacji). W przypadku zainteresowana zakuperm konieczne będzie ponowne jego złożenie.

Wysyłki zamówień do Klientów sklepu realizowane są:
Jako POCZTA przez: Pocztex 24 lub InPost (kurier - nie paczkomaty)
oraz przez firmę kurierską DPD.

Śledzenie przesyłek
Pod poniższymi adresami dostępne są serwisy umożliwiające śledzenie przesyłek:

InPost: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek?number=

Obecnie nie realizujemy wysyłek poprzez paczkomaty (opcja możliwa w naszym nowym sklepie).

Poczta Polska (Pocztex): http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/

DPD: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

 

Klienci z Bolesławca

Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) mają możliwość odbioru osobistego w punkcie w Bolesławcu (ul. Jagiellonów 13). Szczegóły w nakładce: O nas

Dla Klientów z miasta Bolesławiec opłata za przesyłkę według poniższej tabeli, realizowana jest wraz z dostawą do domu. Opcja dowozu do domu Klienta obowiązuje JEDYNIE w terminach określonych i podanych na głównej stronie sklepu internetowego. Obecnie nie realizujemy dostaw do domu Klienta - opcja wycofana - obecnie nie obowiązuje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Całkowity koszt dostawy
wartość zamówieniakoszt dostawy
Płatność przelewem do 50 zł 5 zł
50-80 zł 2 zł
powyżej 80 zł 0 zł

 Klienci z Bolesławca przy dokonywaniu zamówienia przez sklep (przed jego zatwierdzeniem) mają możliwość wyboru opcji: bezpłatny odbiór w punkcie.

Klienci z Polski (reszta kraju)

Koszty wysyłki uzależnione są od sposobu dostawy i sposobu płatności, wynoszą:

Sposób dostawy/płatnośćCałkowity koszt dostawy
wartość zamówieniakoszt dostawy
POCZTA Pocztex 24 / InPost
- przelew
powyżej 180 zł 0 zł
do 180 zł 13,00 zł
POCZTA Pocztex 24 / InPost
- pobranie
powyżej 280 zł 0 zł
do 280 zł 19,00 zł
KURIER DPD - przelew powyżej 380 zł 0 zł
do 380 zł 13,00 zł

KURIER DPD - pobranie

powyżej 480 zł 0 zł
do 480 zł 19,00 zł


W przypadku wyboru opcji POCZTA istnieje możliwość odbioru przesyłki w wybranym przez Państwa punkcie Poczty Polskiej.

Uwaga: Przed odbiorem przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy jej opakowanie nie jest uszkodzone lub nie było otwierane, a waga odpowiada temu, co znajduje się na liście przewozowym. Gdy istnieje obawa, że przesyłka mogła zostać okradziona lub uszkodzona proszę pamiętać, by przy odbiorze spisać raport w obecności osoby, która ją doręczyła. W ten sposób będziemy mogli ustalić winnego.

Opcja od 12 marca zawieszona (do odwołania). Brak możliwości wysyłki.

W przypadku produktów małych i lekkich o wadze maksymalnej do 350 g (0.35 kg) wraz z opakowaniem i gratisowymi próbkami oraz informatorami, przy opcji Poczta Polska polecony priorytet i dokonaniu płatności przelewem na konto bankowe, koszty przesyłki będą pobierane w wysokości 11,00 zł, w zależności od kwoty zamówienia:

- do 180,00 zł - 11,00 zł (opcja zawieszona)

- od 180,00 zł - GRATIS (opcja zawieszona)

Koszty wysyłki ponosi Kupujący za wyjątkiem przypadku, gdy wartość zamówionych produktów przekracza kwotę, od których dostawa jest darmowa.

Zapoznaj się ze szczegółowym Regulaminem sklepu odnośnie przesyłek oraz zwrotów.

 

Dane do dokonania płatności (przedpłaty):
ZDROWE KOSMETYKI Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13
59-700 Bolesławiec

Prosimy o dokonywanie płatności za zamówienia na numer konta:
Santander Bank Polska S.A.
74 1090 2590 0000 0001 4652 2500

dodatkowy (wktórce zamknięty)

mBank: 75 1140 2004 0000 3702 3864 0495

 

tytułem: nr zamówienia...


Prosimie o zwrócenie uwagi, aby każde zamówienie te z opcją przedpłaty zostało przez Was opłacone do 2 dni od jego złożenia (tyle czasu pozostaje dla Was w rezerwacji).

Obsługa sklepu nie realizuje zamówień składanych przez sms lub telefonicznie. 
Telefonicznie można jedynie dokonać rezerwacji produktów, celem pózniejszego ich bezpłatnego odbioru w punkcie w Bolesławcu. Rezerwacja  obowiązuje do 2 dni, chyba, że uzgodniony został późniejszy termin odbioru produktów.

Prosimy aby rezerwacji produktów dokonywać elektronicznie, najlepiej przez: e-mail, ewentualnie przez formularz na stronie sklepu. 

Serdecznie dziękujemy

Kosmetyki naturalne - sklep internetowy, bio kosmetyki ekologiczne dla dzieci (natural cosmetics), kosmetyki organiczne, kosmetyki mineralne, wegańskie, eco kosmetyki dla dzieci, kosmetyki dla niemowlat. Wysokiej jakości kremy naturalne - zapraszamy po krem naturalny, środek na egzemę. Naturalne produkty kosmetyczne oraz naturalne produkty pielęgnacyjne - pielęgnacja organiczna, pielęgnacja naturalna. Makijaż naturalny oraz makijaż organiczny, szminka mineralna, szminka organiczna, szminka naturalna pomadka (Natural Lipstick). Naturalne nawilżanie i naturalne oczyszczanie twarzy, naturalna pielęgnacja ciała i twarzy - organiczne produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne w tym organiczny krem nawilżający. Szampon naturalny, balsam dla dzieci, szampon na swędzącą skórę głowy oraz szampon na podrażnioną skórę głowy. Naturalny środek na wypryski - naturalne lekarstwo na egzemę i na wypryski.

Zdrowe Kosmetyki - ekologia kosmetyki Bolesławiec to Twoja ekologiczna drogeria w Bolesławcu - sklep zdrowe kosmetyki zaprasza.

Sklep internetowy ze zdrowymi kosmetykami od 2009 z Wami!

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]