Jesteś tutaj: Strona główna »  Dostawa i oplaty

Dostawa i oplaty

Szanowni Klienci!

W przypadku wyboru sposobu płatności za zamówienie przelewem (jako przedpłata) prosimy o dokonananie zapłaty za zamówienie w terminie do 2 dni roboczych od dnia jego złożenia. 
W przypadku braku płatności w tym terminie (braku zaksiegowania płatności na koncie sklepu) oraz braku kontaktu ze sklepem zamówienie zostaje anulowane. Celem przyspieszenia wysyłki, gdy zaistnieje taka potrzeba, akceptujemy skany, bądź bankowe potwierdzenia złożenia przelewu, które prosimy przesyłać na adres email: sklep@zdrowekosmetyki.com.pl

Przed każdorazową wysyłką zamówienia za pobraniem obsługa sklepu kontaktuje się z Klinetem poprzez e-mail lub telefonicznie, celem jego potwierdzenia. Prosimy o sprawdzanie poczty elektronicznej. W przypadku braku kontaktu z Klientem w ciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane (nie zostanie przekazane do realizacji). W przypadku zainteresowana zakuperm konieczne będzie ponowne jego złożenie.

Wysyłki zamówień realizowane są poprzez:
Pocztę Polską (jako Pocztex Kurier48) oraz
DHL, DPD, InPost (kurier).

Istnieje możliwość odbióru zamówienia swoim kurierem. W tej sytuacji, prosimy o informację w komentarzu do zamówienia i uzgodnienie z obsługą tej formy wysyłki.

Nie realizujemy wysyłek poprzez paczkomaty.

 

Klienci z Bolesławca

Klienci z Bolesławca (i najbliższych okolic) mają możliwość odbioru osobistego w punkcie w Bolesławcu (ul. Jagiellonów 13). Szczegóły w nakładce: O nas

Dla Klientów z miasta Bolesławiec opłata za przesyłkę według poniższej tabeli, realizowana jest wraz z dostawą do domu. Opcja dowozu do domu Klienta obowiązuje JEDYNIE w terminach określonych i podanych na głównej stronie sklepu internetowego. Obecnie nie realizujemy dostaw do domu Klienta.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Całkowity koszt dostawy
wartość zamówieniakoszt dostawy
Płatność przelewem do 50 zł 5 zł
50-80 zł 2 zł
powyżej 80 zł 0 zł

 

 


Klient z Bolesławca przy dokonywaniu zamówienia przez nasz sklep (przed jego zatwierdzeniem) ma możliwość wyboru opcji: bezpłatny odbiór w punkcie)


Sklep wysyła produkty na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Klienci z Polski

Koszty wysyłki uzależnione są od sposobu dostawy i sposobu płatności, wynoszą:

 

Sposób dostawy/płatnośćCałkowity koszt dostawy
wartość zamówieniakoszt dostawy
POCZTA Kurier Pocztex 48 z dostawą do Klienta
lub odbiór w punkcie Poczta - przelew
powyżej 180 zł 0 zł
do 180 zł 13,00 zł
POCZTA Kurier Pocztex 48 z dostawą do Klienta
lub odbiór w punkcie Poczta - pobranie
powyżej 280 zł 0 zł
do 280 zł 19,00 zł
KURIER DHL / DPD / Inpost - przelew powyżej 380 zł 0 zł
do 380 zł 13,00 zł

KURIER DHL / DPD / Inpost - pobranie

powyżej 480 zł 0 zł
do 480 zł 19,00 zł

 

Uwaga: Przed odbiorem przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy jej opakowanie nie jest uszkodzone lub nie było otwierane, a waga odpowiada temu, co znajduje się na liście przewozowym. Jeżeli istnieje obawa, że przesyłka mogła zostać okradziona lub uszkodzona proszę pamiętać, aby przy odbiorze spisać stosowny raport w obecności osoby, która ją doręczyła. W ten sposób będziemy mogli ustalić winnego.

W przypadku produktów małych i lekkich o wadze maksymalnej do 350 g (0.35 kg) wraz z opakowaniem i gratisowymi próbkami oraz informatorami, przy opcji Poczta Polska polecony priorytet i dokonaniu płatności przelewem na konto bankowe, koszty przesyłki będą pobierane w wysokości 11,00 zł, w zależności od kwoty zamówienia:

- do 180,00 zł - 11,00 zł

- od 180,00 zł - GRATIS

Koszty wysyłki ponosi Kupujący za wyjątkiem przypadku, gdy wartość zamówionych produktów przekracza kwotę, od których dostawa jest darmowa.

Zapoznaj się ze szczegółowym Regulaminem sklepu odnośnie przesyłek oraz zwrotów.

Dane do dokonania płatności (przedpłaty):
ZDROWE KOSMETYKI Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13
59-700 Bolesławiec

BRE Bank S.A. mBank: 75 1140 2004 0000 3702 3864 0495
Numer IBAN PL 75 1140 2004 0000 3702 3864 0495
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

tytułem: nr zamówienia...


Obsługa sklepu nie realizuje zamówień składanych przez sms lub telefonicznie. Telefonicznie można jedynie dokonać rezerwacji produktów, celem pózniejszego ich bezpłatnego odbioru w punkcie w Bolesławcu. Rezerwacja obowiązuje do 2 dni, chyba, że uzgodniony został późniejszy termin odbioru produktów.

 

 


 

Kosmetyki naturalne - sklep internetowy, bio kosmetyki ekologiczne dla dzieci (natural cosmetics), kosmetyki organiczne, kosmetyki mineralne, wegańskie, eco kosmetyki dla dzieci, kosmetyki dla niemowlat. Wysokiej jakości kremy naturalne - zapraszamy po krem naturalny, środek na egzemę. Naturalne produkty kosmetyczne oraz naturalne produkty pielęgnacyjne - pielęgnacja organiczna, pielęgnacja naturalna. Makijaż naturalny oraz makijaż organiczny, szminka mineralna, szminka organiczna, Szminka naturalna pomadka (Natural Lipstick). Naturalne nawilżanie i naturalne oczyszczanie twarzy, naturalna pielęgnacja ciała i twarzy - organiczne produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne w tym organiczny krem nawilżający. Szampon naturalny, balsam dla dzieci, szampon na swędzącą skórę głowy oraz szampon na podrażnioną skórę głowy. Naturalny środek na wypryski - naturalne lekarstwo na egzemę i na wypryski. Zdrowe Kosmetyki - ekologia kosmetyki Bolesławiec to Twoja ekologiczna drogeria - sklep zdrowe kosmetyki zaprasza.

Powrót

Promocje   [więcej]

Polecamy   [więcej]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, Podmiot prowadzący: Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska